شماره‌ی خبر : ‌2162 | تعداد بازدید : 384
چهارشنبه 22 شهریور ماه 1396 ساعت 16:14

مسی‌ها به دنبال ثبت آماری جدید در انزلی

البته تیم مس این فصل با همه‌ی توان خود نشان داده است که برای شکستن همه‌ی طلسم‌های منفی قدرت لازم را دارد و عبور موفق از مرداب انزلی، ماموریت دشوار و جدید سربازان مسی برای فتح قله‌ی لیگ یک می‌باشد که البته کاملا در توان و ساق‌های بازیکنان مس کرمان وجو

مسی‌ها به دنبال ثبت آماری جدید در انزلی

تیم‌های مس و ملوان از تیم‌های ریشه‌دار و شناخته‌ شده‌ی فوتبال کشور در رقابت‌های لیگ دسته اول این فصل محسوب می‌شوند.

این دو تیم با سابقه‌ی طولانی حضور در لیگ برتر، سال‌ها با یکدیگر مصاف داده‌اند تا تقریبا از رقبای سنتی برابر یکدیگر محسوب شوند.

مس از سال 1384 که به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرده است 17 بازی برابر ملوان انجام داده است که نکته‌ی جالب این بازی‌ها تعداد کم تساوی‌های آن می‌باشد به طوری که از این تعداد بازی فقط دو بار دو تیم به تساوی رضایت داده‌اند و ثبت 15 برد و باخت در بازی طرفین نشان می‌دهد که بازی‌های دو تیم همواره جذاب و دیدنی بوده است.

در طول این 17 بازی از سال 1384 که یک دیدار در جام حذفی و دو دیدار در لیگ یک و 14 بازی در لیگ برتر بوده است، تیم مس 7 پیروزی و تیم ملوان 8 برد را به سود خود ثبت کرده‌اند.

تیم مس هر چند در خانه آماری عالی برابر ملوان داشته است و از 9 بازی داخل خانه‌ی خود برابر انزلی‌چی‌ها 7 پیروزی،1 تساوی و 1 شکست را در کارنامه ثبت کرده است اما در انزلی آمارها نشان از سختی کار مسی‌ها می‌دهند.

در انزلی تیم مس از 8 مسابقه‌ای که برابر ملوان انجام داده است 7 شکست و 1 مساوی را ثبت کرده است که البته این موضوع به واسطه‌ی دشواری بازی‌های مس در شهرهایی که هم سطح دریا می‌باشند برمی‌گردد.

البته تیم مس این فصل با همه‌ی توان خود نشان داده است که برای شکستن همه‌ی طلسم‌های منفی قدرت لازم را دارد و عبور موفق از مرداب انزلی، ماموریت دشوار و جدید سربازان مسی برای فتح قله‌ی لیگ یک می‌باشد که البته کاملا در توان و ساق‌های بازیکنان مس کرمان وجود دارد.

احمد نخعی به عنوان مربی تیم مس 4 بار برابر ملوان قرار گرفته است که حاصل آن دو پیروزی و دو شکست برای این مربی بوده است. او که برای اولین بار در قامت سرمربی برابر ملوان قرار می‌گیرد در فکر ثبت یک رکورد خوب برابر این رقیب دیرینه مس می‌باشد.

در مقابل نادر دست‌نشان که روزی به همراه همین احمد نخعی مس را راهی لیگ برتر کردند، برروی نیمکت ملوان می‌نشیند.

او تاکنون با 7 تیم مختلف برابر مس قرار گرفته است که حاصل آن 3 برد و3 باخت و 1 تساوی بوده است.

همچنین پائولو زالترون با سه گل زده بهترین گلزن تیم مس کرمان برابر ملوان بوده است.

بهرشکل بازیکنان مس در فکر ثبت رکوردی جدید برابر ملوان در انزلی هستند تا با ثبت اولین شکست ملوانان در انزلی، یک پیروزی تاریخی را در این بازی ثبت کنند.


شنبه 25 شهریور ماه 1396 ساعت 12:03
تیم بسیار خوبی داریم مطمینا با تلاش بچه ها و تدابیر کادر فنی برد ملوان دور از دسترس نیست البته باید توجه داشت ملوان در انزلی تیم خطرناکیه
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

بهترین تیم باشگاه مس در فصل 96-97