شماره‌ی خبر : ‌63848 | تعداد بازدید : 154
یکشنبه 25 فروردین ماه 1398 ساعت 09:00

مس به دنبال چهارمین پیروزی برابر شهرداری تبریز

تیم های مس کرمان و شهرداری تبریز عصر سه شنبه در بازی های این هفته لیگ یک، هشتمین مصاف سال های اخیر را برابر خود برگزار خواهند کرد.

مس به دنبال چهارمین پیروزی برابر شهرداری تبریز

تیم های مس کرمان و شهرداری تبریز عصر سه شنبه در بازی های این هفته لیگ یک، هشتمین مصاف سال های اخیر را برابر خود برگزار خواهند کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ دو تیم از سال 89 سابقه 7 بازی برابر یکدیگر را داشتند که سهم مس سه پیروزی و سهم شهرداری دو برد بوده است و دو مسابقه دو تیم نیز به تساوی کشیده شده است.

مس و شهرداری تبریز در دهه‌ی هفتاد و در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور سابقه‌ی بازی برابر هم داشتند اما عمده‌ی رقابت‌ آن‌ها که در ذهن هواداران دو تیم باقی مانده است به بازی‌های لیگ برتر فوتبال کشور در سال‌های قبل برمی‌گردد.

دو تیم در لیگ برتر سال 89 به مصاف هم رفتند و در بازی رفت آن سال که در کرمان برگزار شد، در یک شب به یاد ماندنی برای کرمانی‌ها، تیم مس یکی از بهترین پیروزی‌های تاریخ لیگ برتر خود را با نتیجه‌ی 5 بر 2 برابر شهرداری تبریز ثبت کرد که هر 5 گل مس در آن بازی را ادینهو در یک شب فراموش نشدنی به ثمر رساند.

بازی برگشت آن فصل در ورزشگاه یادگار امام تبریز با نتیجه‌ی دو بر یک به سود شهرداری تبریز خاتمه یافت که دهنوی تک گل مس را در آن سال به ثمر رساند.

در سال 90 دو تیم در هفته‌ی اول بازی‌های لیگ برتر آن سال به مصاف هم رفتند که این بازی در کرمان برگزار شد  و دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند که گل تیم مس را حسین‌خانی از روی نقطه‌ی پنالتی به ثمر رساند.

در بازی برگشت دو تیم که در هوای برفی تبریز برگزار شد، مس با تک گل دهنوی که بازهم از روی نقطه‌ی پنالتی به ثمر رساند، موفق شد در تبریز با یک گل شهرداری را در زمین خود شکست دهد.

دو تیم بار دیگر در رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در سال 96 به مصاف هم رفتند که در تبریز تیم مس موفق شد با تک گل مقداد اکبرخواه شهرداری را در تبریز شکست دهد. هرچند در بازی برگشت تیم مس با دو گل در کرمان مغلوب شهرداری شد.

بازی رفت دو تیم در لیگ یک این فصل نیز که در آذر ماه برگزار شد، با تساوی دو بر دو به اتمام رسید که حمید کاظمی و حسین حیدری گلزنان مس در این بازی بودند.

مس در بازی روز سه شنبه خود به دنبال چهارمین پیروزی سال های اخیرش برابر تیم تبریزی است تا هفته های پایانی لیگ یک را با اقتدار به اتمام برساند.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته