شماره‌ی خبر : ‌75094 | تعداد بازدید : 199
یکشنبه 18 خرداد ماه 1399 ساعت 10:02

مدیرفنی هندبال مس:تشکیل تیم ملی امید پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان است

هندبالیست با سابقه کرمان و مدیرفنی تیم هندبال مس کرمان از لزوم تشکیل تیم ملی امید هندبال برای پشتوانه سازی از تیم ملی بزرگسالان خبر داد.

مدیرفنی هندبال مس:تشکیل تیم ملی امید پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان است

هندبالیست با سابقه کرمان و مدیرفنی تیم هندبال مس کرمان از لزوم تشکیل تیم ملی امید هندبال برای پشتوانه سازی از تیم ملی بزرگسالان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ محسن اخگر از چهره های کرمانی شناخته شده هندبال کشور در گفتگو با سایت فدراسیون هندبال در این باره گفت: تشکیل تیم امید به سود هندبال کشور است و جذب مربی درجه یک خارجی برای این تیم نیز بهترین انتخاب است.

کارشناس هندبال در خصوص تشکیل تیم امید اظهار کرد: اسمش همراه آن است باید بازیکنان زیر 25 سال به آن دعوت شوند. تشکیل تیم امید کار خوبی است و باید تشکیل می‌شد. زودتر از این‌ها بایستی این تیم تشکیل می‌شد چون در این چند سال اخیر هیچ کار زیربنایی برای هندبال نشده بود. اگر تیم امید تشکیل و به خوبی هدایت شود کار مهمی برای هندبال ایران صورت گرفته است.

وی در خصوص انتخاب مربی برای این تیم گفت: کمیته مربیان بایستی در این خصوص تصمیم بگیرد. در صورت توان انتخاب یک مربی درجه یک خارجی قطعا بهترین کار است. همانطور که گفتم مربی درجه یک خارجی، اگر قرار به انتخاب مربی درجه دو یا سه باشد استفاده از مربیان داخلی بهتر است. 

کارشناس و پیشکسوت هندبال در ادامه در خصوص انتخاب مربی داخلی گفت: مربیان خوب و باتجربه زیادی در داخل داریم که باد کمیته فنی در خصوص آن‌ها تصمیم بگیرد. باید فردی که لایق باشد مربیگری تیم امید را به عهده بگیرد تا ثمره تشکیل تیم امید را شاهد باشیم. مربیان خوب مثل طاهری، صادقی، رزمگر، مرتجی، رجبی، سلیمی، .. داریم که باید بهترین آن‌ها برای این تیم انتخاب شود.

وی در ادامه در خصوص لزوم تشکیل تیم بزرگسالان گفت: تشکیل تیم امید برای کمک و پشتوانه سازی برای تیم بزرگسالان است. دو سال آینده مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جهان و همچنین بازی‌های آسیایی را پیش رو داریم. تشکیل این تیم قرار است به تیم بزرگسالان کمک کند نه اینکه تشکیل تیم بزرگسالان را متوقف کند. این دو تیم در کنار هم سبب رشد هندبال خواهند بود.

اخگر در پایان گفت: تشکیل تیم امید باعث منفعت هندبال ایران است. باید با این اتفاق هندبال ایران به جایگاه اصلی خود برسد و بتواند در آسیا و جهان حرفی برای گفتن داشته باشد. همه باید برای رسیدن هندبال به جایگاه اصلی خود کمک و تلاش کنند تا هندبال دوباره به اوج بازگردد.


نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

نظر شما در رابطه با بازی مس و آلومینیوم