باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
سه‌شنبه 29 مرداد ماه 1398 ساعت 21:01:05
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

طلا نعمتی در ریکرو تیمی/تک تک مدال هایم متعلق به مردم ایران است

پنج‌شنبه 19 مهر ماه 1397 ساعت 11:06

تیرانداز بانو پرافتخار باشگاه مس پس از کسب یک مدال نقره از بازی های پاراآسیایی جاکارتا در بخش انفرادی، در قسمت تیمی میکس ریکرو به مدال طلای این مسابقات دست یافت.

تیم میکس ریکرو ایران با ترکیب غلامرضا رحیمی و زهرا نعمتی در فینال رقابت‌های تیراندازی باکمان مقابل تیم ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 6 بر صفر پیروز شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

کماندار طلایی کشورمان پس از کسب دومین مدال خود در بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت: تک تک مدال هایم متعلق به مردم ایران است چون از آنها انگیزه می گیرم.

زهرا نعمتی با اعلام این مطلب که در  فینال رقابت های میکس تیمی ریکرو در بازی های پاراآسیایی جاکارتا تمرکز بیشتری داشته است، اظهار داشت: امروز تمرکز بیشتری داشتم و توانستیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. تک تک مدال هایم به مردم ایران تعلق دارد چون از آنها انگیزه می گیرم.

بانوی پرافتخار تیراندازی باکمان ایران افزود: رقابت خوبی را پشت سرگذاشته و تیرهای خوبی زدم.

وی خاطرات بد بازی های آسیایی را در کسب نتیجه رقابت انفرادیش تاثیرگذار دانست و گفت: خاطرات بد آن رقابت ها بر روی عملکردم بی تاثیر نبود اما من تمام سعیم را کردم تا تمرکز کرده و بهترین عملکرد را داشته باشم.

نعمتی در خصوص نتیجه امروز خود در بخش میکس تیمی ریکرو اظهار داشت: امروز تمرکز بهتری داشتم و توانستم عملکرد بهتری داشته باشم و عنوان قهرمانی را کسب کنیم.

  تیم ملی تیراندازی باکمان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا با کسب 2 مدال طلا 2 نقره و یک برنز به کار خود پایان داد.

لینک خبر‌ :: http://www.mes-fc.ir/news/?Id=23269