شماره‌ی خبر : ‌63843 | تعداد بازدید : 511
شنبه 24 فروردین ماه 1398 ساعت 07:55

گلایه باشگاه مس کرمان از باشگاه تراکتورسازی تبریز و مهدی تیکدری/یک اقدام غیر حرفه ای

نکته ای که در این مقاطع دارای اهمیت است اقدامات حرفه ای و اخلاقی است که باشگاه ها و بازیکنان باید رعایت نمایند و تا زمان اتمام قرارداد های سابق خود کاملا بر آن متعهد بمانند.

گلایه باشگاه مس کرمان از باشگاه تراکتورسازی تبریز و مهدی تیکدری/یک اقدام غیر حرفه ای

نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال در پایان فصل امری طبیعی و جزو ذات فوتبال است و هر بازیکنی بنا به شرایط قراردادی خود می تواند در پایان فصل برای سال آینده خود تصمیمی بگیرد و این موضوعی است اجتناب ناپذیر.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ اما نکته ای که در این مقاطع دارای اهمیت است اقدامات حرفه ای و اخلاقی است که باشگاه ها و بازیکنان باید رعایت نمایند و تا زمان اتمام قرارداد های سابق خود کاملا بر آن متعهد بمانند.

متاسفانه باشگاه تراکتورسازی تبریز از مدت ها قبل از اتمام پایان این فصل لیگ یک، مذاکرات رسمی خود را با مهدی تیکدری بازیکن تیم مس انجام داد و حتی با وی به توافق نیز رسید و در حالی که هنوز چند هفته تا پایان این فصل لیگ یک کشور زمان باقی بود و تیم مس درگیر بازی های حساس پایان فصل خود قرار داشت، از طریق رسانه های خود این موضوع را نیز علنی کرد.

موضوعی که قطعا اگر برای یکی از بازیکنان فعلی تراکتورسازی رخ دهد به شدت با واکنش این باشگاه روبرو خواهد شد و از همین رو این اقدام باشگاه تراکتورسازی در چارچوب مسائل حرفه ای و اخلاقی جایی ندارد.

قطعا این مذاکرات و تبعات بعدی آن از مسائلی بوده است که بازیکن مس را از نظر روحی و فنی با چالش روبرو ساخته است و تمرکز لازم را برای وی جهت انجام بازی های کامل خود در تیم مس نیز نگذاشته است.

در دیگر سو بازیکن تیم فوتبال مس کرمان نیز در حالی که هنوز قرارداد خود را با تیم مس به اتمام نرسانده است در صفحات مجازی و شخصی خود انتقالش را به این تیم تلویحا اعلام می کند که این موضوع نیز جای گلایه باشگاه مس را از مهدی تیکدری باز می گذارد.

بهرشکل نحوه تمرینات و بازی های مهدی تیکدری در بازیهای اخیر که با عدم رضایت کادر فنی تیم نیز مواجه شده است سبب می شود که کادر فنی  این بازیکن را از حضور در تمرینات باز دارد و ایشان را در اختیار باشگاه بگذارد.


شنبه 24 فروردین ماه 1398 ساعت 09:00
سلام متاسفانه این مشکلی که خود باشگاه داره وبزرگ کردن بازیکن باعث ایجاد این اتفاقات میشه بازیکنای اکادمی ما از لحاظ بلوغ وشخصیت حرفه ای و مشکل دارن وبازیکنی که از پایه یهو یه استعداد میشه .به این باور میرسه که روزی رونالدو خواهد شد.بنابراین این اتفاقات کما اینکه سر اقا سجاد هم اتفاق افتاد باعث بهم ریختن جو تیم شد واون دوتا بازیکنیم که میتونن به تیم کمک کنن وخراب میکن وما دیگه نباید توقع داشته باشیم تو نسل جدید کسی مثل فرزاد حسینخانی یا حیدری و ... ازشون دربیاد.اکادمی مس فعلا به برای دودسته خیلی خوبه.بازیکنایی که ته فوتبالشونه و میان کرمون یه پولی دربیاره یا اینکه بازیکنای که اکادمی مس همون ابتدا یه قرارداد ریشه دار و حسابی با پایه ها نمیبنده تا اینکه وقتی موقع دادن محصول شد بوی پول اونارو به باشگاهای دیگه بکشونه .با این اوضاعی که مدیریت باشگاه تو بخش بازیکن داره حالا حالا ها ما از این مشکلات زیاد داریم ونباید توقع کنیم بازیکنای تاثیرگذار اینجوری با این همه هوادار بازی کنن
شنبه 24 فروردین ماه 1398 ساعت 11:43
سلام ، حرفی که باشگاه مس میزنه کلیاتش درسته ولی خودتون هم میدونید ک تو کل دنیا میرن با بازیکن صحبت میکنن وقتی ب مقطع نقل و انتقالات برسن اون بازیکن از تیم جدا میشه و میره ب تیمی ک باهاش مذاکره کرده بوده و این حق بازیکنه ، شما ب انتقال کوتینیو ب بارسا ی نگا بندازید قبل از رسیدن ب نقل و انتقالات میگفت میخوام برم بارسا رضایت نامه‌منو بدید. در کل الان اگر مهدی تیکدری رو محروم هم کنید واقعا هیچ توفیقی ایجاد نمیشه و روی بقیه بازیکن ها تاثیر مثبت نمیگذاره.
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران به تیم های فوتبال مس در فصل گذشته