شماره‌ی خبر : ‌64170 | تعداد بازدید : 592
شنبه 26 مرداد ماه 1398 ساعت 23:02

حاشیه های بازی قشقایی و مس/یا علی برای جبران

بازیکنان مس کرمان که پس از شکست برابر قشقایی به شدت ناراحت بودند، بلافاصله پس از این بازی برای جبران آن یا علی گفتند.

حاشیه های بازی قشقایی و مس/یا علی برای جبران

بازیکنان مس کرمان که پس از شکست برابر قشقایی به شدت ناراحت بودند، بلافاصله پس از این بازی برای جبران آن یا علی گفتند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ این تیم که 5 روز دیگر در کرمان میزبان رایکا بابل می باشد با افسوس بسیار از این باخت تاکید کرد که هرگز با این شکست نباید اهداف خود را از دست رفته ببیند و به سرعت نیروی خود را برای ارائه توان اصلی خود بازیابی می کند.

نزدیک به 100 هوادار تیم مس که از کرمان برای تشویق تیم به شیراز آمده بودند با لباس های یک شکل تیم خود را تشویق کردند هرچند که در پایان بازی از نتیجه ناراضی بودند اما قول جبران آن را از بازیکنان تیم مس در هفته های آتی گرفتند.

پخش مستقیم این بازی از شبکه فارس سبب شد که اهالی کرمان نیز اولین بازی تیم خود را به صورت زنده تماشا کنند.

با وجود اینکه نزدیک به یک سال  در ورزشگاه حافظیه شیراز بازی برگزار نشده بود و  این ورزشگاه تحت بازسازی بود اما چمن این ورزشگاه اصلا کیفیت جالبی نداشت.

مجتنبی حسینی سرمربی تیم مس که در پایان بازی از عملکرد بازیکنانش رضایت نداشت به دلیل ناراحتی زیاد در مصاحبه تلویزیونی شرکت نکرد.

 


یکشنبه 27 مرداد ماه 1398 ساعت 14:46
واقعا اول کار جای تاسف دارد مسولین ومدیران محترم باشگاه نذارید اواسط نیم فصل یااواخر فصل برسد مگر یه باشگاه به این بزرگی کم استعداد دارد
چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398 ساعت 14:43
باسلام وخسته نباشید خدمت خدمتگزاران تیم محبوبم مس انشاالله که همه باهم چه ازاستعداد وپیشکسوت دست به دست هم دهیم وباسرمربی تیم همکاری تا به نتیجه دلخواه برسد وبه لیگ برترصعودکند نه بالجبازی این واون لطمه به تیم زده وراه صعود تیمهای رقیب را باز وتیم خود اسم بزرگ شهرمان را خراب کنیم واز لیدرهای محترم عاجزانه تقاضا دارم علیه کسی روسکوها شعارندهند ووظیفه خود که حمایت تیم است انجام دهند تا تنش ازتیم دور شود
نام‌ :
ایمیل :
نمایش داده نمی‌شود
تلفن :
نمایش داده نمی‌شود
وبگاه‌ :
متن :
 

امتیاز هواداران مس به بازیکنان در بازی با تراکتور